Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 54m2, 151200EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na... više

151.200€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 46m2, 151338EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaca... više

151.338€ (3 289 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001172

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova,... više

151.410€ (2 566 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 151500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma.... više

151.500€ (3 091 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7/8 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 61m2, 151800EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2... više

151.800€ (2 488 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 151920€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije... ODLIČAN raspored... Drugi sprat, terasa,... više

151.920€ (2 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151960€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094204--Četvorosoban stan u izgradnji, useljiv do kraja septembra 2023. u Petrovaradinu, Kvalitetna gradnja stanova, italijanska... više

151.960€ (1 948 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova