Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban,... više

154.000€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 56m2, 154000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125025, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

154.000€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 154100€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100272 CENA 154.100e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban stan u Petrovaradinu, SA PDV-om u ceni, POTPUNO NOVA... više

154.100€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091251 - Uknjižen dvosoban stan u strogom Centru grada - pešačka zona. Stan ima terasu iznad trepezarije, na koju se izlazi... više

154.500€ (2 207 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098028 - Cena stana 154,800eu +3% agencijske provizije. Uknjižen nov dvosoban stan na Grbavici. Stan je potpuno opremljen... više

154.800€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova