Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 2.0, 40m2, 140000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Grbavica, Novi Sad

više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Olge Petrov, 1.5, 42m2, 140000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101868 - CENA je 140 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan, dupleks u Centru. Stan se sastoji dole... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102066... oglašena cena + 3 % provizije... UKNJIŽEN delimično renoviran stan na Novom naselju... Kvalitetna zgrada sa liftom... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/5 spratova

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102333 CENA 140.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094352 .CENA 140.000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u novijoj kvalitetnoj zgradi u Hadzi Ruvimovoj... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova