Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 54m2, 139500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan... više

139.500€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju komforan dvosoban stan - Adamovićevo naselje, 57m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Adamovićevo, površine 57 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i odmah je useljiv.... više

139.536€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102134 - uknjižen dvosoban stan na Bulevaru Evrope. Stan je u potpunosti renoviran i prodaje se sa kuhinjom uračunatom u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Cena 140.000 eura + 3% agencijska provozija... Agencijska oznaka stana je 1101177. Stambeni objekat se nalazi u naselju Lipov gaj koje je ograđeno... više

140.000€ (2 028 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna... više

140.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova