Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099278. CENA stana 127.000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju nov stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

127.000€ (2 953 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 51m2, 127100EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više

127.100€ (2 492 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 127100€

Salajka, Novi Sad

Dvosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN Agencijska oznaka 1100555. CENA: 127.100e + agencijska provizija 3%. Stan poseduje veću dnevnu sobu, kuhinju,... više

127.100€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Adamovićevo - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001173

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora,... više

127.205€ (2 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 56m2, 127295EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131454, II/, terasa, u izgradnji. Dvosoban stan sa terasom u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Uracunat... više

127.295€ (2 273 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvosobni stanovi |

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno... više

127.460€ (2 832 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje

Prodaje se četvorosoban stan u kući, Veternik - 90m2

Veternik, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom... više

127.500€ (1 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 127700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

127.700€ (3 547 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova