Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 128000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102102 - CENA 128000 e + 3 % agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Podbari bliu Almaške crkve i centra. Poseduje... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 128000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102508, cena nekretnine je 128.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo naselje, 44 m2, dvosoban, prvi sprat.... više

128.000€ (2 909 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Knežev park , 2.0, 44m2, 128000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131175, I/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju nov uknjizen dvosoban stan na Novom naselju u kompleksu Knezev park .... više

128.000€ (2 909 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara, Koče Kolarova, 2.0, 48m2, 128000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129539, VPR/IV, uknjizen, podrum. Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan od 48 m² kod Almaske crkve. Topla i svetla... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Rumenački put, Bulevar Evrope - Jednoiposoban stan + parking ID#1001

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

128.750€ (3 576 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

128.870€ (2 996 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Knežev park , 1.5, 43m2, 129000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knezev park. Stan... više

129.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat