Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Cara Dušana, Novi Sad

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, , 2.0, 42m2, 126000EUR

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 132171, II/, lift, terasa. Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu, investitor poznat po kvalitetnoj gradnji i... više

126.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više

126.000€ (3 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102054 CENA 126.000 + 3% agencijske provizije. Na prodaju stan praktičnog i modernog rasporeda, izuzetno očuvan i bez potrebe... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 126200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102293 CENA 126.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

126.200€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 126700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan.... više

126.700€ (3 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova