Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Renoviran trosoban stan na Keju-Novi Sad

Kej, Novi Sad

Površina: ukljižena 72 kvadrata, plus terase 8 kvadrata (tad se knjižilo bez terasa) Može na kredit Lokacija: Na minut hoda od Beogradskog... više

224.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 224.400e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROŠOBAN STAN 107m² TELEP, URBANA VILA, NOV

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više

224.400€ (2 097 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 107m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Futoški put, , 4.0, 88m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126513, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX NOVI* - 88 m2 SA PDV, 3 spavace sobe, stan sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

224.400€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 85m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

224.400€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Andje Ranković, 4.0, 84m2, 225000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE,... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

Ekskluzivno-salonski stan u Futoskoj

Novi Sad

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi... više

225.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 225000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102531 CENA 225.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen četvorosoban stan na Novom Naselju, u neposrednoj blizini... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

225.933€ (3 322 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 226000€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska šifra - 1101727... CENA 226.000 e + 3 % provizije... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3 u blizini škole i vrtića... Stan je prazan... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 3.0, 78m2, 226000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan na Limanu tri 78m2 na cetvrtom... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova