Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001192

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

219.439€ (2 709 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Na prodaju četvorosoban stan lux, novogradnja - Petrovaradin 98m2

Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više

219.912€ (2 244 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 83m2, 219950EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122675, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

219.950€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100618. Cena 215.000 EUR+ 3% agencijske provizije... Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 15/17 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

HITNA PRODAJA - Agencijska oznaka - 1102634 - CENA 220.000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen četvorosoban duplex od 95m2 na Novom Naselju.... više

220.000€ (2 315 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100415 CENA 220.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda.... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 220000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više

220.000€ (3 384 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 220000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101891. CENA sa kuhinjom, tehnikom, ugradnim plakarima i kancelarijskim nameštajem: 200.000 eu + agencijska provizija od... više

220.000€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 79m2, 220000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127697, IV/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionan dupleks: jednosoban plus trosoban stan na atraktivnoj lokaciji... više

220.000€ (2 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 79m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Sajam - Uknjižen troiposoban stan ID#1001179

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Futoška. Nov, troiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu Vojvođanka. Nadomak Kliničkog centra, a u... više

220.830€ (3 295 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ise Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, komforan dvosoban stan koji se nalazi u strogom centru... više

221.450€ (3 256 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova