Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 226600€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u centru grada, sama blizina Spensa. Odvojena kuhinja, treći sprat, lift, terasa. Zgrada iz 2000. godine, IDS... više

226.600€ (3 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 227200€

Centar, Novi Sad

Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 3.0, 78m2, 227200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131174, II/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 74m2, 227889EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129725, IV/, u izgradnji. Na prodaju odlican cetverosoban stan73,99m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

227.889€ (3 079 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Nov, odličan raspored, fantastičan pogled, povrat PDV-a

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se stan u Petrovaradinu na prestižnoj lokaciji. Nova zgrada, odlični projekti, fantastičan pogled. Upotrebna dozvola. U fazi uknjiženja.... više

229.200€ (2 269 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102472 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 072 €/m²)

  • 3 soba
  • 111m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Liman 4, Novi Sad

LIMAN, RENOVIRAN STAN, UKNJIZEN . AGENCIJSKA OZNAKA 1100015. Prodaje se stan na Limanu IV.Cena stana je 230000 + 3% agencijska provizija. Stan... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 82m2, 230000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130704, IV/VI, lift, terasa. *LUX TELEP NOVI* 82 m2, 2 spavace sobe, 2 terase. LIFT. Grejanje: GAS, prema utrosku. Stan za porodicu... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4/6 spratova