Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

211.191€ (2 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

212.800€ (2 595 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 71m2, 213000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122850, I/II, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

213.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Nov trosoban stan ID#1000991

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

213.185€ (3 279 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 81m2, 213840EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

213.840€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 95m2, 214225EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131456, II/, terasa, u izgradnji. Prodaje se penthouse stan u urbanoj vili u Veterniku. Stan 95m2 plus terasa. Kvalitetna gradnja.... više

214.225€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 214774€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102363 - CENA 214.774 -NEMA PDV-A + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA-- Prodaje se lep četvorosoban stan, u urbanoj vili, na Telepu... više

214.774€ (2 309 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, , 4.0, 93m2, 214774EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122128, I/II, u izgradnji, stambena zgrada. Na prodaju cetvorosoban stan od 92 m² u prestiznoj urbanoj vili – izbor za najzahtevnije... više

214.774€ (2 309 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kompleks Sajam , 3.0, 69m2, 215000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Aranj Janoša, 3.0, 60m2, 215000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen... više

215.000€ (3 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 6.sprat