Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 10/10 spratova

Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjizen, ostava. Prodajem u Centru komforan cetveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano... više

215.000€ (2 239 €/m²)

  • 5 soba
  • 96m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 3.0, 58m2, 215723EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129731, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan 57,58m2 u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027... više

215.723€ (3 719 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Cara Dušana, Cara Dušana, 2.0, 72m2, 216000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dusana... više

216.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 217500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više

217.500€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put, 4.0, 83m2, 217906EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

217.906€ (2 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2/8 spratova

Novi Sad, Telep, Kotorska, 4.0, 95m2, 218500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125171, I/, u izgradnji. Prodaje se cetvorosoban stan 95m2 u urbanoj vili u izgradnji na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

218.500€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici - 68m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se potpuno nov stan, kompletno opremljen nameštajem i svim potrebnim aparatima. Stan je dizajnerski renoviran, u njemu se veoma kratko... više

218.690€ (3 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 68m²
  • 4/6 spratova