Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Dvoiposoban stan u prostranom dvorištu

Levač, Jagodina

Stan u kući.Po strukturi dvoiposoban, sa dve spavaće sobe, pravilnog rasporeda. Grejanje: Norveški radijatori Nalazi se u kući na placu od... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

100.695€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Prelepo uređen stan sa dvorištem

Sarina Međa, Jagodina

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan... više

165.000€ (970 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • .sprat

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan na prodaju

Centar, Jagodina

Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama. Vlasnik je uknjižen... više

120.000€ (1 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/6 spratova

NASLOV: STAN KOJI OSVAJA NA PRVI POGLED — CENTAR, STIL I TRI SPAVAĆE SOBE!

Centar, Jagodina

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom,... više

115.000€ (1 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 2/4 spratova