Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

CENTAR GRADA – LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA!

Centar, Jagodina

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i... više

79.900€ (1 268 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

Centar, Jagodina

94.800€ (1 504 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju dvosoban stan 60m² – odlična lokacija!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju komforan stan

Solaris, Jagodina

Komforan, sređen stan sa pripadajućom garažom i izlazom na dvorište koje je na korišćenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,... više

200.000€ (1 290 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 155m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

DVE SPAVAĆE SOBE NA 46 m² + GARSONJERA — STRELIŠTE, JAGODINA!

Strelište, Jagodina

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat... više

51.500€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/1 spratova