Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više

54.150€ (1 504 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Komforan, namešten, dvosoban stan na Pivari

Sarina Međa, Jagodina

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum.... više

48.000€ (857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Stambena zgrada - 3 garsonjere

Levač, Jagodina

Stambeni prostor sastoji se od 3 garsonjere, nalazi se na placu površine 5a. Grejanje je na inverter klimu. Prodaje se isključivo kao celina.... više

79.000€ (887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • /1 spratova

Manji, jednosoban stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu... više

45.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 30m²
  • 4/6 spratova

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova