Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Garsonjera od 29m2 u Crnjanskom HITNA PRODAJA!!!

Akva Park, Jagodina

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m²,... više

44.000€ (1 517 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/5 spratova

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

PRODAJE SE NAMEŠTEN STAN U LUKSUZNOM KOMPLEKSU

Akva Park, Jagodina

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne... više

80.000€ (1 403 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan, Tabane

Tabane, Jagodina

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine... više

39.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – SVE ŠTO VAM TREBA NA JEDNOM MESTU!

Sarina Međa, Jagodina

U ponudi je prostran dvosoban stan od 67m² na trećem spratu uredne i mirne zgrade u naselju Sarina međa. Stan poseduje veliku dnevnu sobu,... više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova