Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 125000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102057 - Cena je 125 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan u polusuterenu, u blizinini Futoške pijace... više

125.000€ (2 314 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan ID#1000914

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više

77.250€ (1 679 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100608 CENA 200.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici,... više

200.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini... više

200.000€ (2 564 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Telep - Nov, neuseljavan troiposoban stan ID#1001040

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara... više

169.950€ (2 741 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 103000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera,... više

103.000€ (3 029 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep, Milana Koma, 3.5, 87m2, 250000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²) Na prodaju elegantan, kompletno namesten... više

250.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat