Za upit Beograd Zvezdara pronađeno 238 oglasa

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan 59m2 sa garažom, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II

Mirijevo II, Zvezdara, Beograd

Dvosoban stan 59m2, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 6/8 spratova

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Odlična kuća – 220kvm+2ara ID#25035

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlično organizovana lepa kuća na dobrom mestu u Mirijevu, završena, PO+PR+I. Ima podrum i garažu. Prostorije u prizemlju: hodnik, dnevna soba,... više

240.000€ (1 090 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara-Dimitrija Tucovića duplex 167kvm

Đeram pijaca, Zvezdara, Beograd

U ponudi je duplex od 167kvm u dobroj zgradi na 7/8 soratova. Na prvom nivou su tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, hodnik... više

497.000€ (2 976 €/m²)

  • 5 soba
  • 167m²
  • 7/8 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova

Vukov spomenik - 144kvm sa PDV-om

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

545.000€ (3 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 144m²
  • 5/5 spratova

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja kuce Beograd Veliki Mokri Lug

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kontakt preko vibera 0641794531WhatsApp +491788220585 Ulica Vladimira ĆorovicaVeliki Mokri Lug, Beograd12 km od centra gradaKupoprodajni ugovor... više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • 1.sprat

Kuća od dve zasebne stambene jedinice, prizemlje 53m2 + suteren 30m2, Zvezdara

Mali Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kuća od dve zasebne stambene jedinice za zasebnim ulazima, prizemlje 53m2 i suteren 30m2, opština Zvezdara, ulica Pešterska Prizemlje se sastoji... više

149.000€ (1 795 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje