Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1718 oglasa

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Vračar, Neimar, , 3.0, 69m2, 325000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Stari Grad, Dorćol - Cara Uroša 38m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Čukarica, Cerak vinogradi, Kedrova, 2.5, 58m2, 198000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više

198.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 6/6 spratova

Palilula, Botanička bašta - Takovska, 25m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka... više

145.000€ (5 800 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC DUSANOVAC 162m2 , 2T , 388000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7.sprat

Art And Spa Rezidencija – Topličin Venac

Topličin venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više

630.000€ (4 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova