Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića, 160m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Dupleks, troiposoban stan 87m2, Obrenovac, Centar - 146.000€ + PDV

Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više

146.000€ (1 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • Potkrovlje.sprat

Zemun, Miroslava Tirša, 87m2, 3.0, 3/3, uknj

Centar, Zemun, Beograd

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem... više

245.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Čukarica, Cerak vinogradi, Kedrova, 2.5, 58m2, 198000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više

198.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 140m2, 560000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 118766, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, garaza, lokal. Na prodaju lokal na dva nivoa u srcu Vracara od ukupno140m2... više

560.000€ (4 000 €/m²)

  • 140m²

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

VOZDOVAC DUSANOVAC 245m2 , 3T , 735000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 245.09 m2 sa 3 terase, PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

735.000€ (3 000 €/m²)

  • 245m²

Plac 50 ari, Barajevo, Vranić – 52 000 €

Vranić, Barajevo, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 50,47 ari u Vraniću, opština Barajevo, približnih dimenzija 43x117m. • Plac se nalazi u mirnom... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²