Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
769.000€ (3 003 €/m²)
Trosarina, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
320.000€ (3 636 €/m²)
Beograd
Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više
127.500€ (2 500 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
• U ponudi gradjevinski plac u Zvečkoj kod Obrenovca, površine 35 ari, nedaleko od Šabačkog puta. • Prilaz do placa je sa asfaltiranog puta.... više
40.000€ 0 €/m²)
Voždovačka Crkva, Beograd
Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više
174.600€ (3 563 €/m²)
Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd
4.0, 86m2(dve lođe), 2/7, CG, lift, klima, interfon,internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum. Ulica Vojislava Ilića kao jedna od važnijih... više
280.000€ (3 255 €/m²)
Vukov Spomenik, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Vukov spomenik, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 160 m2 sa lodjom, IV od IV sprata (iznad je tavanski... više
595.000€ (3 718 €/m²)
Resnik, Rakovica, Beograd
Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više
200.000€ (3 076 €/m²)
Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd
Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više
460.000€ (4 946 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više
470.000€ (3 309 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više
448.000€ (6 400 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada... više
134.000€ (2 093 €/m²)