Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1717 oglasa

Sopot, Ralja, Profesora Andonovića, 3.0, 235m2, 159000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

159.000€ (676 €/m²)

  • 235m²

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića, 30m2

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji... više

108.000€ (3 600 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova

3.0, Dimitrija Tucovića, 66, 35m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.0, Dimitrija Tucovića, 66,35m2, 2/5, toplotne pumpe, terasa, lift Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

265.400€ (4 021 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova