Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova

Jedinstvena ponuda, dupleks na top lokaciji, strogi centar, 231m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više

390.000€ (1 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 231m²
  • Prizemlje/4 spratova

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Planina, Centar, Konaci, 3.0, 90m2, 420000 EUR

Centar, Kopaonik

Apartman u luksuznom kompleksu Konaci, u samom centru, najtraženijoj lokaciji. Apartman se nalazi na prvoj etaži konaka. Potpuno je zasebna... više

420.000€ (4 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²

Savski venac, Centar, Lomina , 4.5, 93m2, 399000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se odličan, četvoroiposoban, salonski stan na prvom spratu od tri, u očuvanoj predratnoj zgradi, u Lominoj ulici. Sastoji se od dnevnog... više

399.000€ (4 290 €/m²)

  • 5 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

TOP LOKACIJA – Plac u Sopotu sa pogledom, 18 ari, idealan za kuću ili vikend

Sopot, Beograd

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Na prodaju poslovni prostor u centru Leskovca, 300 m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju poslovni objekat u centru Leskovca, odličan po svojoj poziciji, lokalitetu i kvalitetu. Objekat je izuzetno kvalitetno izgrađen,... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje