Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 4.5, 144m2, 330000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 32017, spratna, p+pk, klima, telefon, parking. Trenutna spratnost je P+Pk+tavan. Grejanje je kombinovano, na cvrsto gorivo i... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 144m²

Na prodaju plac na Zlatiboru – 32, 9 ari, idealno za hotel ili stambeno-poslo

Širi centar, Zlatibor

Lokacija: Plac se nalazi na samo 2 km od centra Zlatibora, u mirnom i atraktivnom delu ovog poznatog turističkog mesta. Blizina centra garantuje... više

214.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²

Kuća 120 m², 40 ari, Ub, Vrelo – 65 000 €

Vrelo, Okolina, Ub

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Dve nove kuće u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više

270.000€ (511 €/m²)

  • 528m²
  • /2 spratova

Irig, Centar, , 176a, 350000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 103653, uknjizen, plac. Lokacija u blizini od novog puta i tunela, ali dovoljno odaljeno za miran zivot. Po informaciji o lokaciji... više

350.000€ (19 €/m²)

  • 17600m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova