Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Ruma, Centar, Vladimira Nazora, 5.0, 211m2, 156000EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

156.000€ (739 €/m²)

  • 211m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

POSLOVNI PROSTOR POGODAN ZA RAZLIČITE NAMENE

Centar (prva zona), Paraćin

Pogodno za ordinacije, kancelarije, advokate, uprave, knjigovodstvo, stanovanje..... MOGUĆA ZAMENA ZA STAN U BEOGRADU Za ozbiljnog kupca dogovor... više

95.200€ (800 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

Kuća, Batušinački Put

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više

105.500€ (458 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Grocka - Brestovik, 120 ari

Brestovik, Grocka, Beograd

Grocka - Brestovik plac, 120 ari, front prema putu 50 metara Prodaje se plac u Brestoviku, u blizini Grocke. Plac je veličine 120 ari, potpuno... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.5, 68m2, 140000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 93681, IV/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

140.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan na visokom prizemlju u centru grada pogodan za poslovni prostor

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju.... više

98.000€ (1 272 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/3 spratova