Za upit 4199 Centar pronađeno 3538 oglasa

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Građevinsko zemljište/širi centar

Širi centar, Jagodina

*ima izlaz na dve ulice *širina zemljišta do ulice je 50m više

180.000€ (18 €/m²)

  • 9584m²

Zlatibor - Nov dvoiposoban apartman ID#1000518

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

103.670€ (2 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 3/7 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 76m2, 169000 EUR

Centar, Zlatibor

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom... više

169.000€ (2 223 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 137200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101052 - Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila,... više

137.200€ (1 854 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5688

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

U srcu grada — stan koji ima sve! Stan sa garažom!

Centar, Jagodina

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m²... više

118.000€ (1 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat