Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 92700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101138 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj... više

92.700€ (5 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 17m²
  • 3/4 spratova

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjiženo garažno parking mesto ID#9000125

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

21.800€ (1 981 €/m²)

  • 11m²

Novi Sad, Centar, Ive Lole Ribara, 0.5, 26m2, 105300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128739, II/, lift. Na prodaju odlicna garsonjera u Centru Novog Sada kod Dunavskog parka. Extra LOKACIJA. Garsonjera je na drugom... više

105.300€ (4 050 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²
  • 2.sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Kragujevac, Centar, Grada Sirena, 3.0, 61m2, 109000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

109.000€ (1 786 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 10/23 spratova

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 97850€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji... više

97.850€ (1 223 €/m²)

  • 80m²

NOVI SAD, 97850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan... više

97.850€ (1 716 €/m²)

  • Garsonjera
  • 57m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova