Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48, 07m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom... više

85.000€ (1 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Vračar, Kalenić pijaca, , 12m2, 40000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je... više

40.000€ (3 333 €/m²)

  • 12m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

77.250€ (1 839 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje