Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika... više

57.000€ (1 900 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Dr Žarka Fogaraša , 3.0, 85m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

Gradska lokacija, Centar, Zmaj Jove Jovanovića, 1.0, 37m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Plac u širem centru Jagodine, 3.85a

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal, 15m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji... više

50.000€ (3 333 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48, 07m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom... više

85.000€ (1 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat