Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

55.000€ (948 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Lokal u centru Jagodine u najprometnijoj ulici u gradu

Centar, Jagodina

Lokal do ulice sa dva izloga u centru Jagodine U svakom gradu je pijaca lokacija koja je najposećenija , predstavljamo lokal u novijoj zgradi... više

55.000€ (1 617 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

- sremski karlovci sf 2409

Širi centar, Sremski Karlovci

Dve parcele: jedna 5ari i druga 4 ara. Prema važećim planovima parcele se nalaze unutar gradjevinskoj područja Sremskih Karlovaca i dozvoljena... više

51.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac blizu puta za Donje Vlase 2098m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u mirnom delu blizu puta za Donje Vlase. Udaljen je svega par kilometara od centra grada. Od lokalnog puta oko 500m.... više

15.000€ (7 €/m²)

  • 2098m²

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Planina, Centar, Breza, 1.5, 33m2, 79000 EUR

Centar, Zlatibor

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više

79.000€ (2 393 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Dvosoban stan 41 m², Centar Vrnjačke Banje, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom... više

77.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Jednosoban stan na prvom spratu - blizu centra i gradske plaže u Sremskoj Mitrov

Pejton, Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek... više

60.000€ (1 463 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova