Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija, 167m2

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više

949.999€ (5 688 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 10/10 spratova

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

346.082€ (3 761 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova