Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 882 oglasa

Topao i funkcionalan stan 46m2, sa velikom terasom, III sprat – Bistrica, Nov

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je jednosoban stan površine 46 m² na Bistrici u Novom Sadu. Prostor je funkcionalno raspoređen i sastoji se od odvojene kuhinje sa... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Prodaje se dvosoban stan - Bulevar Patrijarha Pavla 46m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, površine 46 m2, smešten na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija – Bulevar Patrijarha Pavla.... više

137.700€ (2 993 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 44m², novogradnja, Square Garden, Avijacija, Novi Sad

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – 2, 5-SOBAN PORODIČNI STAN 59m² – NOVO NASELJE,

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad.... više

149.940€ (2 541 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

82.700€ (1 722 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

96.636€ (2 543 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan 42.69m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 93.918€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

93.918€ (2 236 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat