Za upit zamena stana Novi Beograd Cukarica pronađeno 6 oglasa

Sremčica, nov stan 60m2, Savršen Dom nadomak grada

Čukarica , Čukarica, Beograd

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

109.800€ (1 830 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

389.000€ (3 813 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova