Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Građevinski plac 19, 6 ari, Zanoš, Petrovaradin - za porodično stanovanje il

Širine, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se odličan ravan plac površine 1.960 m² (19,6 ari) na atraktivnom potezu Širine, u zoni porodičnog stanovanja, u naselju Zanoš u Petrovaradinu.... više

186.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC NOVI SAD, 515000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 7089816 - Njiva na lokaciji Veliki Rit blizu Auto puta katastarska opština Novi Sad III. Po Urbanizmu svi objekti u obuhvatu... više

515.000€ (147 €/m²)

  • 3499m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 5.0, 113m2, 295000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114509, I/II, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. U maloj zgradi od 4 stana,fenomenalnog rasporeda kakav se retko... više

295.000€ (2 610 €/m²)

  • 5 soba
  • 113m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 0.5, 40m2, 68000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²

Novi Sad, Adice, , 3.5, 69m2, 130000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 4 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Slana Bara, Novi Sad

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Rumenački put, 5.0, 513m2, 550000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 115657, novogradnja. Prodajem nov posovno stambeni kompleks od 513m2 na glavnom putu za Rumenku. Poslovno stambeni kompleks se... više

550.000€ (1 072 €/m²)

  • 513m²

Novi Sad, Telep, , 5.0, 300m2, 320000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. LUX spratna kuca sa estetikom... više

320.000€ (1 066 €/m²)

  • 300m²