Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Porodični dom iz snova – moderan dupleks sa dvorištem i pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više

442.900€ (2 952 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 150m²
  • .sprat

Na prodaju četvorosoban stan lux, novogradnja - Petrovaradin 98m2

Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više

219.912€ (2 244 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajlovo, , 4.0, 89m2, 160200EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA... više

160.200€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Centar, Novi Sad

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

146.050€ (3 562 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 6/8 spratova

Centar, Novi Sad

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Širine

Širine, Petrovaradin, Novi Sad

PRODAJA KUĆE NOVI SAD – PETROVARADIN ŠIRINE – 105m2 – PLAC 6.1 – NOVA KUĆA – GARAŽA – NA 5 KM OD CENTRA Prodaja kuće Novi Sad – u ponudi je... više

209.100€ (1 991 €/m²)

  • 105m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 150m2, 308000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen... više

308.000€ (2 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 150m²
  • 5/6 spratova

Prodaja kuća Petrovaradin Novi Sad – Porodična kuća 105m2, dve etaže, gar

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća u Petrovaradinu, potez Širine, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealnoj za porodičan život van gradske gužve,... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat