Za upit vikendica pronađeno 1945 oglasa

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Paraćinu sa kompletnim nameštajem

XI Kongres, Paraćin

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba... više

90.000€ (167 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Kragujevcu

Pivara, Kragujevac

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više

159.650€ (1 064 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

- crna gora sf 2040

STARI BAR, Bar

Stari Bar, Crna Gora, 50m od autobuske stanice Plac 2000m2, na placu masline, pomorandže, mandarine, kivi Kuća 110m2, u prizemlju 2 garaže,... više

360.000€ (3 272 €/m²)

  • 110m²
  • /1 spratova