Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 628000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više

628.000€ (1 749 €/m²)

  • 5 soba
  • 359m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128512, klima, terasa, uknjizen, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2.... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 1.5, 46m2, 143000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Socijalno - Uknjižen, renoviran trosoban stan ID#1001123

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja,... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Novi Sad, Bulevar - Ekskluzivan stan sa garažom i parkingom ID#1001045

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

818.850€ (4 220 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 194m²
  • 1.sprat

Prodaje ze dvoiposoban stan sa terasom na Telepu, novogradnja 82m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu... više

234.600€ (2 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001103

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

418.000€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Futoška, Bulevar oslobođenja, 3.0, 57m2, 150000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118783, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji trosoban stan u neposrednoj blizini... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Ćirpanova, 4.0, 92m2, 202400EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju cetverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini... više

202.400€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat