Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Devet Jugovica, 3.0, 71m2, 198800EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Cara Uroša, 5.0, 174m2, 269700EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjizen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Urosa od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje... više

269.700€ (1 550 €/m²)

  • 5 soba
  • 174m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 5.0, 234m2, 750000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine... više

750.000€ (3 205 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 10/10 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 59m2, 195000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 4.0, 108m2, 320000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 123984, I/, klima, lift, terasa, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

320.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Bulevar - Četvorosoban stan + parking ID#1001161

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Bore Prodanovića. Predstavljamo nov, po strukturi četvorosoban stan u manjoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini... više

391.400€ (3 131 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 125m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Bulevar, Novi Sad

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima... više

185.400€ (1 685 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 6/7 spratova