Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban dupleks stan ID#1001005

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

339.900€ (2 832 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Branira Ćosića, 2.0, 51m2, 148000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 131213, XII/XIV, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. BULEVAR OSLOBODJENJA, BETANIJA, 51m2, 2,0 - soban, odlican, terasa, u... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (4 107 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen dvoiposoban dupleks ID#1001038

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace,... više

169.950€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • 6.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100608 CENA 200.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici,... više

200.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Stan Novi Sad – Nov dvosoban kompletno namešten stan 60m², nameštaj po mer

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • soba
  • 60m²
  • .sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova