Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Oglas

Bulevar Evrope, Novi Sad

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan... više

201.144€ (3 468 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 155500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102495... Cena 155.500 eur + 3% provizije. Uknjižen dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Stan je... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.5, 59m2, 167000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više

167.000€ (2 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 137900€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan... više

137.900€ (2 121 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova