Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar kralja Petra I, 2.0, 56m2, 159900EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjizen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtrazenijoj lokaciji – spreman za useljenje bez... više

159.900€ (2 855 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Bulevar, Novi Sad

Četvorosban stan IDEALNOG RASPOREDA na Bulevaru,110m2, odlična zgrada. CENA sa GARAŽNIM MESTOM I agencijskom provizijom od 3%! Agencijska... više

320.000€ (2 909 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 1/9 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 2.0, 47m2, 142000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 129232, III/, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno opremljen dvosoban stan 47m2, na Bulevaru... više

142.000€ (3 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 101m2, 280000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvoriste i ulica (spavace... više

280.000€ (2 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 56m2, 150000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128116, IX/X, lift, uknjizen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118921, I/, lift, terasa, uknjizen. Na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije, Centra grada i svih vaznih sadrzaja,... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 164500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

164.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova