Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Stan, 68m2 sa pripadajućim delom dvorišta oko 20m2, iznad hotela Marica

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni... više

123.730€ (1 406 €/m²)

  • Garsonjera
  • 88m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Lux kuća, kompletno opremljena, Nas.N.Tesla, 256 m2, plac 850 m2

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna... više

330.000€ (1 289 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan 46m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne... više

75.000€ (1 630 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Odličan dupleks u blizini Doma zdravlja

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/6 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene... više

107.000€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/15 spratova