Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Na prodaju trosoban stan 104m²- Palilulska rampa

Palilula, Niš

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m²... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova

Kuća na prodaju Donja Vrežina P=204m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Kuća, Palilula 206m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija... više

220.000€ (1 067 €/m²)

  • 206m²
  • Prizemlje

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.840€ (1 866 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan 87,69m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

201.687€ (2 318 €/m²)

  • Garsonjera
  • 87m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju porodična kuća 138m2, Šarlinac, Doljevac

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više

105.000€ (760 €/m²)

  • 138m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova