Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Useljiv dvosoban stan, Vašarište

Vašarište, Jagodina

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu,... više

83.500€ (1 368 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/7 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.600€ (1 808 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Akva Park, Jagodina

104.610€ (1 660 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Akva Park, Jagodina

60.950€ (1 792 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova