Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1807 oglasa

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

VRACAR KALENIC 59m2 , 227000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mlatisumina, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 59 m2, bez terase, veliko dvoriste, PR od V spratova,... više

227.000€ (3 847 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5695

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5696

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Gornji Grad, -, 2.5, 69m2, 207000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Dvoiposoban stan površine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na trećem, povučenom spratu. Stan je bliže predstavljen na skicama i... više

207.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova