Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više
328.500€ (3 819 €/m²)
Bele Vode, Beograd
Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više
240.000€ (2 181 €/m²)
Vracar, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Sredacka, 3.5, 95 m2 sa terasom, III od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen... više
284.000€ (2 989 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više
105.000€ (2 916 €/m²)
Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd
Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više
699.000€ (5 729 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više
185.000€ (5 138 €/m²)
Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd
U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više
125.000€ (2 551 €/m²)
Hala Pionir, Palilula, Beograd
U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više
289.000€ (3 074 €/m²)
Centar, Vračar, Beograd
Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Centar, Zemun, Beograd
izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više
129.600€ (2 025 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više
119.900€ (2 551 €/m²)
Dedinje (rtv Pink), Beograd
Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više
430.000€ (5 308 €/m²)