Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131327. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

159.300€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 37m2, 99900EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 126820, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

99.900€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Đevđelijska, 5.0, 157m2, 390000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Na prodaju stan koji se sastoji od četiri spavaće sobe i velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, ostave, terase od 30m2 i balkona. Postoje... više

390.000€ (2 484 €/m²)

  • 5 soba
  • 157m²
  • 5/5 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 56m2, 128800 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije,... više

128.800€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova