Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Stan 81m2 + podrumski prostor 40m2, Sava naselje, Obrenovac - 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i funkcionalan stan od 81m² u mirnom delu Sava naselja, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na visokom prizemlju... više

125.000€ (1 543 €/m²)

  • soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Vračar, Čubura, Sazonova, 4.0, 97m2, 485000 EUR

Čubura, Beograd

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni... više

485.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Stari grad, Terazije - Nušićeva, 88m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog... više

450.000€ (5 113 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 6/6 spratova

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Dupleks, troiposoban stan 87m2, Obrenovac, Centar - 146.000€ + PDV

Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više

146.000€ (1 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • Potkrovlje.sprat