Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1814 oglasa

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 108m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više

419.000€ (3 879 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Crveni krst- Cerska, 23m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više

103.000€ (4 478 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište, svetao dvosoban stan sa terasom

Padinska Skela, Beograd

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Retenzija, duplex - Prve pruge 155kvm

Retenzija, Zemun, Beograd

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje... više

575.000€ (3 709 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 54m2, 1990

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja,... više

199.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Vračar, Slavija - Bulevar oslobođenja

Slavija, Vračar, Beograd

3.0, 85m2 (od čega su 3 terase ukupne površine 10.76m2), 4/6, TA, lift, interfon, internet, ktv, video nadzor, dve ostave, podrum Na jednoj... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova