Za upit stanovi Beograd pronađeno 1815 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka, 2.0, 37m2, 114000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Dvosoban stan u zgradi starije gradnje, na odličnoj lokaciji i dobre spratnosti. Stan je dobar kako kao investicija za izdavanje, tako i za... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 862 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN, UCITELJSKO NASELJE

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim... više

299.000€ (1 698 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 176m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 4.5 STAN U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti... više

140.000€ (1 473 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 95m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

BW ALEGRA, 2.0 - ODLICAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

246.888€ (4 572 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2.sprat

Salonac centar Bajloni Stari grad 88m2 289.900€

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

Prodaje se izuzetan salonski stan u samom centru grada u ulici Džordža Vašingtona. Stan se nalazi na 1. spratu, veoma je svetao tokom celog... više

289.900€ (4 831 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova